| zuzukaeu a întrebat:

Cum sa fac sa creasca parul mai repede?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Draga mea, imi pare rau pentru experienta neplacuta pe care ai trait-o..., si eu am patit la fel la salon Monica, in Complex, in urma cu cativa ani... Abia asteptam sa imi creasca la loc, mai ales ca mie imi place sa am parul lung, sa mi-l pot aranja in ce fel vreau, in functie de ocazie...
Ce pot sa iti recomand:---> RABDARE! NU exista leacuri minune care sa il faca sa creasca peste noapte... sad
In plus, la fiecare om, parul are ritmul sau de crestere si regenerare!
Pana iti mai creste, pune-ti chipul in valoare cu frizuri adaptate lungimii de par pe care o ai! Sigur vei gasi ceva care sa te avantajeze!
Zambeste! Nu conteaza cat de lung ai parul, important e cat si cum gandesti! :---> citat din Florian Pittis.

47 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Sa-l prinzi in coada, sa iei Revalid sau seleniu si zinc

| zuzukaeu explică:

Foarte tare ce sa mai prind in coada? ca nu mai am celaughing

cristian
| cristian a răspuns:

Poti sa folosesti si niste extensii pana creste.

| zuzukaeu explică:

Sant dispusa sa fac orice numai sa imi creasca cat mai repede, am cautat in disperarea mea pe net solutii miraculoase pentru asa ceva si am gasit o crema de la viva natura din plante contine ulei de masline, ulei de ricin, si binecunoscutul petrol miraculos, aceasta crema intareste parul impedica caderea regenereaza si face parul sa creasa mai repede asa ca azi am cumparato noroc ca am gasit-o! sper din suflet sa ajute!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Aplici un mix din suc de varza alba, numai proaspat, ulei de masline, putin otet de mere, un galbenus, suc de castraveti, tot numai proaspat, si putina miere de salcam, amestecate bine-bine, si-l rogi pe al tau sau iti faci singura masaj capilar, lent, 10-15 min, de 4-5 ori pe zi! Si fara tigari si alte prostii, daca vrei efect! Si mai papi fructe si nuci! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti cu masca pe baza de placenta. eu am folosit si da rezultate. de la kalos. pwpici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui draga mea sa te speli pe cap de maxim 2 ori pe saptamana, sa-ti masezi parul max. 5 minute pe zi

| Ioanna2012 a răspuns:

Pai sa ai grija de el big grin...sa-l speli binebig grin...si sa folosesti daca poti masti big grin sau sampoane...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelorrr freau sa creasca parul si daca ma spal maxim de 2 ori pe saptamaina in cat timp imi creste parul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa cresca parul mai repede trebuie rabdarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tratament pe care il fac si eubig grin
ulei de masline 3 lingurite 1 galbenus de ou si 1 lingurita de mierehappy
e foarte bun pentru parhappy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa-mi creasca parul dar nu stiu cum va rog daca averi o solutiie, sami zceti va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sune-mi cum sa imi cresca parul mai repede? Ma spal cu frunze de nuc dar nu merge! S-au pote doar umpicut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai citit aun raspuns mai sus si poti folosi masca pe baza de placenta de la kalos... da rezulatate vizibile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrrea sa stiu... dar vreau sa te intreb cum ai facut pagina sta...ca imi doresc si eu sa stiu sa fac asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum a mers acea "crema" pentru par?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu pot sati sugerez o idee(pui doua linguri de coniac intr-un pahar si un galbenus de ou si mesteci)il aplici la radacina parului ajuta tare mult.lasi jumate de ora apoi speli cu sampun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie sa-mi creasca parul! help!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ncercati sa va faceti o schimbare de look brusca, ceti regreta, am trecut prin aceasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ncercati sa va faceti o schimbare de look brusca, ceti regreta, am trecut prin aceasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa imi creasca mai repede parul dar nu stiu cum? Daca stie cineca sa imi zica! va rogstar big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extensiii. laughing thinking adica eu asta am incercat. pana imi creste parul nu am ce sa fac. sad in fine depinde de unde le luati daca le luati de pe net. clar teapa :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa imi cumpar extensii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare seara eu imi impletesc parul.Ma spal in fiecare zi pe cap. folosesc wash&go si in cateva luni am parul mai lung cu cativa centimetri. Daca nu iti scurtezi in fiecare luna din varfuri si iti creste mai repede parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc Revalid de aproximativ 3 luni de zile, pastile, samon si balsam, crede-ma ca e foarte bun, am trecut si eu printr-o experienta asemanatoare.in primul rand ma sperie gandul sa imi bag ulei de masline sau galbeus in par pentru ca parul meu este foarte gras! foloseste revalid... e mai comod si mult mai nutritiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parul ca sa creasca mai repede, nu pre trebuie de folosit toate prostiile masti, balsame si altele, trebuie spalat mai rar deoarece cind parul devine un pic murdar se face uleiul ala care ii da foarte multe vitamine parului, iar mastile desgur ca is bune dar alea preparate de una singura, odata cu un galbenus de ou, odata cu un pic de ulei de masline, iaurt, sau ce aveti prin casa miere, otet, dar cel mai important tinetil nespalat cit puteti voi, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti masezi parul cu ulei de masline sau cu ulei de nuca de cocos si trebuie sa iti aplici o data pe luna o masca hidratanta.

| marie a răspuns:

happy parul e greu de intrtinut, creme nu prea stiu, dar du-te la coafor, cineva sigur te va indruma:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si eu incerc sa imi creassca parul mai repede... mai imi pun vitamina A uleioasa cu ulei de masline in par si imi iau din varfuti mai mereu si ma spal mai rar adica la 5-6 zile si daca iti ti parul prins creste mult mai repede! stiu din propria experienta