| conrob a întrebat:

Cum sa pun un videoclip oe youtube? ziceti-mi toti pasii, va rog!

3 răspunsuri:
| KNz9898 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai cont pe youtube dupa te duci pe contul tau de youtube si ai in partea dreapta sus Upload-sau incarca si dupa selectezi videoclipul pe care il doresti si astepti sa se incarce. Daca nu te descurci poti cauta pe youtube sunt o gramada de tutoriale!

| Baa_Crysty_2000 a răspuns:

Salut.
sa pui un videoclip pe youtube pasii :

1. intri pe YouTube intri in cont.
2. click pe Incarca(Upload) (https://www.youtube.com/upload)
3. Dai click pe sageata aia. si te duci unde ai videoclipu dupa pui numele si posteaza. :) Funda?