| AlCaponeNotDie a întrebat:

Cum sa scap de timiditate, cum sa fiu cu tupeu la agat o gagica? Cand intru in vorba cu ea ma rusinez, deci pird sansa, sa fiu cu ea...

Răspuns Câştigător
| 0Alexander0 a răspuns:

Încearcă să ai încredere în tine. Repetă-ţi în minte că poţi. Fii puternic! Intră în vorbă cu ea, găsiţi subiecte comune, fii haios (ai putea să te inspiri dupa prietenii tăi "tupeişti" şi apoi să mai adaugi ceva, să fi cât de cât original), dar să nu întreci măsura, nu fii bădăran. Nu trebuie să-
ţi fie frică că nu ştii ce o să zică sau că te refuza. Daca e aşa, măcar ştii că ai încercat şi că ea nu e bună pentru tine. Oricum, nu trebuie să încerci cu fiecare fată pe care o vezi pe stradă, dacă încă nu ţi-ai găsit perechea, nu înseamnă că nu vine, doar să ai răbdare!

4 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

AlVapone...o sa ramai un fraier toata viata laughing)) P.S : Numele tau e scris gresit! laughing) P.P.S : AlCapone is sleeping whit the fishes laughing)))

| Cristiiiiinaaa a răspuns:

Nu trebuie sa-ți fie rușine.tu ești baiat, deci trebuie sa fii mai cu "balls" smug Deci du-te la ea si bag-o in seama. cere-i numărul de telefon si spune-i ca o suni mai spre seara facandu-i cu ochiulwinking Daca nu accepta si nu vrea sa-ti dea numarul ii spui " păcat..iesea o relație frumoasa" ...glumesc laughing. daca nu e sa fie, nu e. Sunt o gramada de fete pe lume..cauti pana găsești big grin Cu timiditatea nu ajungi nicăieri...hai sa zicem ca in cazul fetelor e altceva..noi nu ne putem baga asa..in seama cu toți, dar voi băieții trebuie sa fiți mai cu tupeu.

| Rudica a răspuns:

Stiu nu crezi ca are vre o legatura...dar ce zodie esti? (Nu prea ma pricep la oameni...dar sigur nu esti Leu, Varsator....probalil esti Rac) oricum... daca asta este felul tau de a fii nu stiu daca te poti schimba...dar poti sa incerci.

Răspuns utilizator avertizat