| anonim_4396 a întrebat:

Cum scot windows genuine de pe windows 7

9 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Pai dezinstaleazal.il dezinstalezi la adaugare sau eliminare programe
Bft!

| Aurash_8174 a răspuns:

Instalezi windows 7 loaderwinking

| alexandruvalcea a răspuns:

Buna marianfcsb, uite aici un link:http://ioanaradu.com/wga/. Sper ca te am ajutat.
P.S:Si eu tin cu Steaua.:)

| Bica1453 a răspuns:

E simplu iti zic eu pe mes adiul meu este cbica30@yahoo.com

| winter a răspuns:

Windows genuin nu poti sal scoti deoarece el confirma faptul ca ca windowsul este activat. dacal scoti adio windows.no sa mai poti face nimic nici sa pui o imagine pe desktop asa ca gandeste-te bine. sfatul meu este sa dezactivezi windows update deoarece un windows onlin adica Microsoft la detectat si o sa iti ceara sa confirmi daca windowsul este original.stai linistit daca vrei nu fa asta pentru ca Microsoft nu are dreptul sa iti intre in calculator sa vada ce windows ai, asta ar insemna violare de documente.cel mai simplu e sa inchizi update si gata stai linistit.in fond updateurile alea nu prea te ajuta.alea au rolul de a incarca spatiul de pe hard pana cand nu va mai exista niciun spatiu si va trebui iar sa instalezi windowsu.singurele lucruri care trebuie sa le faci la windows este sa instalezi service pack 1, 2 sau 3 in functie de fiecare windows:spre ex.la windows xp sa ajuns la sp(sercice pack ) 3, la windows vista la sp2, si in ultimul rand la windows 7 sp1.aceste sp sunt distribuite si facute de Microsoft in scopul de a repara erorile, timpii de raspuns si tot ceea ce sa gasit in windows.la windows 7 daca vrei sa faci sp1 si sal instalezi te-as sfatui sa scoti netul din calculator deoarece cei de la Microsoft au facut un mic programel prin care sa dea jos craku din windows. daca scoti netul o sa vezi ca dupa ce o sa se instaleze acest sp1 o sa vrea sa se conecteze la serverul windows dar no sa poata deoarece ai scos netul.nu stiu daca ai inteles dar aceste lucruri sunt foarte importante in scopul de a merge windowsu fara nici o problema si exact cum trebuie. daca antivirusu iti va zice ca sistemul tau este predispus unor erori sa le zic cum este nod 32 nu deschide update.du-te la antivirus si apasa pe cuv "aici ".el o sa te arunce pe pagina unde este update ira antivirusu va reveni la normal spunand ca totul este okei.

| Turcanu_Cristina_1979 a răspuns (pentru alexandruvalcea):

Va rog sa ma ajutati si pe mie sa scot windows Genuine am incercat cu windows Loader v1.7 dar tot nu am reusit sa il scot vreau u raspus multumesc.

| sinnz a răspuns (pentru filaret03):

Esti prost cu diploma. Dezinstaleaza-l tu de acolo daca-l gasesti.

| LaurentiuFit00 a răspuns:

Ba nu aveti cum sa il mai faceti cu Windows Loader.Astazi doar ce l-am facut eu. Windows genuine iti apare deoarece se gaseste ca este piratat. Wndows loader are treaba intr-adevar cu Activarea sau neactivarea Windowsului.Cand iti apare pe windows 7 iti schimba backround-ul negru. Daca vrei sa-l scoti descarci de pe internet Remove WAT. Dupa ce l-ai instalat se restarteaza PC-ul, api dupa ce s-a aprins la loc si intrii in Proprietati(Computer->properties)o sa observi ca jos de tot unde-ti aparea "windows is/not activated" nu o sa-ti mai apara absolut nimic din ce-ti aparea acolo+iscoana cu genuine care reprezenta activarea si nepirateria cu windowsul pana in mementul in care ti l-a detectat ca este piratat. FUNDA?

| Sechel_Mihaela_1972 a răspuns:

Instalezi windows 7 loaderwinking