| Bojthe a întrebat:

Cum sterg o intrebare mai veche?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

O raportezi, sau trimiti un mesaj adminului unde soliciti stergerea intrebarii

| WestSid3 a răspuns:

Trimiti un mesaj Stelei (adminului) aici: http://www.tpu.ro/contact si scrii in mesaj detalii si tot despre intrebare si ca doresti sa o stearga.
Apropo, in unele cazuri nu merge sa stergi intebarea pentru ca ar insemna sa-i fie luata fundita cuiva.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mesaj administratorului in care ii scrii ca vrei sa stergi urmatoarea intrebare(scrii intrebarea pe care vrei sa o stergi, in mesaj)
Pt asta dai click sus in dreapta la ''contact''.
Bafta!

| TI a răspuns:

Buna! happy.
Nu poti sterge tu intrebarile. Poti doar sa ii dai "Spam! " sau pur si simplu sa ii trimiti un mesaj privat lui "Stela T.P.U.ro" [sau ceva de genul. Nu mai tin minte exect numele! ] in care o rogi sa o stearga. happy. Bafta!