| 78buc a întrebat:

Cum vedeti voi scoala in anul 2050?

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Nu vreau să fiu singura cu o asemenea gândire îngrozitoare, însă, cred cu tărie că acesta este adevărul despre anul 2050.
De mulţi elevii, în general, sunt foarte plictisiţi de şcoală, iar din acest motiv au luat-o pe căi greşite chiar de la vârste fragede. Nu ştiu de ce, însă eu consider că în anul 2050 şcoala nu va mai exista. Sau chiar dacă această încă va mai fi în „viață", nu va mai fi atât de „vizitată" de către elevi. Ce puțin, asta este părerea mea!