| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaste cineva unde pot dormi ieftin o noapte in Bucuresti? Ceva sub 50 lei.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sub 50 lei NU cred că găseşti!
Eventual, poate găseşti ceva la un Hostel, cu mai multe locuri în cameră ( 4-8 persoane ) şi cu baia comună pe hol...

La 70 de lei este Hotel Domino - are camera single la 70 lei/noapte :
http://www.turistinfo.ro/......39852.html

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru asta exista Trivago.
Intra acolo si scrie ce vrei. Nu ma lasa sa pun link-ul aici. Site-ul asta idiot mi-l corecteaza. Eu am gasit doar la 54 lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La vreun hostel cu alti 10 in camera ai cele mai mari sanse sa gasesti

| UDM a răspuns:

Aaaaa da - pe o banca in gara.