| Cameliabb2o3o a întrebat:

Daca am licenta in psihologie, ma pot inscrie la un master in medicina, sau un domeniu interdisciplinar acestora? (Bucuresti). Daca da, cam care ar fi optiunile? Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Descarca si lamureste-te asupra conditiilor de admitere :http://www.umfcaroldavila.ro/index.php/postuniversitar/master

| neutrino a răspuns:

Te poti inscrie la orice master doresti, cu urmatoarea conditie: sa ai banii necesari.

| Cameliabb2o3o explică (pentru neutrino):

Ma gandesc totusi ca foarte relevant, si in acelasi timp, cam cel mai complex, ar fi un master legat de psihanaliza.