| Holyman a întrebat:

Daca hiv/sida se transmite prin contact sexual cum se face ca actritele/actorii de filme pentru adulti nu dau dovada de o asemenea infectie? Adica cine ar dori bani pentru a lua gratis o boala care te omoara in 10 ani?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foarte multi actori de filme porno au murit de infectie HIV/SIDA, nu esti tu informat. Asta desi isi fac analize de cateva ori pe luna. Si infectia HIV nu te omoara in 10 ani, ci durata bolii, cu tratament este mult mai lunga

| ombladon a răspuns:

Crezi ca o actrita de filme porno face sex cu orice boschetar?laughing

| RAY a răspuns:

Prin contact sexual nu doabanesti nici un virus, trebuie prima oara sa ai sida care se depisteaza prin anaize de sange, iar actori aia fac destule

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca actorii de filme porno fac intro luna cate analize faci tu o viata intreaga

| ViatacuLouie a răspuns:

Pentru ca inainte sa faca un astfel de filme actorii si actritele fac numeroase teste inainte de fiecare film.

| Dayiii96 a răspuns:

Pai acesti actori sunt supusi unor numeroase analize

| ImAnonymous a răspuns:

Pentru ca nu ii angajeaza asa pe toti care vin, inainte li-se cer teste.