| Skarr a întrebat:

Dacă trimit ceva prin transport cu verificare de la olx ridica curierul pachetul sau trebuie pus la fan curier?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ridica, curierii lucreaza normal

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca mai lucreaza vreun curier, odata ce toata lumea este obligata sa stea in casa si transportul a fost sistat.
Nu mai verifica oricum nimeni nimic, ca nu vor sa aiba contact cu oamenii infectati.
La mine, nici semnatura nu vor sa mai ia, din acelasi motiv, nu au voie sa se apropie de tine, sa ia contact. Iti lasa pachetul al usa si pleaca.