| Hang0ver a întrebat:

Daca un produs de la evomag a fost peste 999 lei dar sa ieftinit sub acel pret de bleack friday mai are livrare gratuita in tara.

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca in momentul in care tu faci comanda, pretul este peste 999 lei, ai curierat gratuit. Altfel nu.
Si in legatura cu celelalte raspunsuri... pentru cei care au comandat recent, la evomag sunt si acum promotii de Black Easter zic ei, si au ceva reduceri!

| RxTx a răspuns:

Bleack friday este o mare TEAPA!
Unele magazine maresc preturile cu 1 saptamana mai inainte ca sa aiba ce sa ieftineasca adica sa le aduca tot la preturile normale de zi cu zi!
Reducerile sunt doar invise!
Mie mi-se pare o mare pacaleala excrocherie manipulare vrajeala santaj emotional bleack friday
Am tot cautat ceva sa cumpar si eu senzational de ieftin ( dar nu am gasit nimc cu mult mai ieftin in cat sa ma motiveze sa cumpar, toate obiectele de la masini de spalat pana la aparate foto si alte lucruri erau la preturile normale din zilele in care nu e bleack friday doar ca scria ca ar fi fost la un pret mai mare dar acum mi-le vad cu o reducere de 75% si pana la urma costau tot la fel ca si in celelalte zile din an )
IMI E SCARBA DE bleack friday

Dati si voi mai departe comentarii negative depste bleack friday poat ese umple internetul de adevarul despre bleack friday
si comerciantii ori incep sa vanda o tableta cu 100 ron, un aparat foto de 16 MP cu 100 ron, o masina de sapalat cu 300 ron, o tastatura cu 4 ron, un mouse cu 2 ron, ori se lipsesc de bleack friday
rahat cu perje bleack friday

marea minciuna bleack friday
marea excrocherie
marea vrajeala scarboasa si dezamagitoare bleack friday
HOOO! RUSINE RUSINE RUSINE RUSINE bleack friday

| LucianStroe a răspuns:

Pana la urmatorul black friday mai e destul... rabdare...

| Hang0ver explică (pentru LucianStroe):

Vroiam sa spun daca se plateste transportul, ai citit atent intrebarea

| LucianStroe a răspuns (pentru Hang0ver):

Da, am citit, dar acum nu e black friday deci intrebarea nu-si are rostul!