| Cristina0911 a întrebat:

Daca vreau sa trimit un colet prin Fan Curier si rambursul este 0, gen facem schimb de colete, care este plata transportului?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu-ti asigura schimbul. poate iei teapa/

| mihai69 a răspuns:

Plata transportului e aia pe care ți-o cere curierul când predai coletul. Depinde de greutatea sa și de dimensiuni. Și de destinație (loco sau în alt oraș).

| AdiFCD a răspuns:

In general nu e mai mult de 15 lei, daca ai un colet mic happy

| Baby04 a răspuns:

Plata transportului este in jur de 15 lei. Depinde si de zona in care locuiestiwinking Poate varia de la 8 lei!