| costel121 a întrebat:

Dati-mi imagini (GIF)...nu mai ziceti sa caut e google... vreau cu peisaje nu anime

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

. gif-uri cu peisaje, cel mai mare *** pe care l-am auzit vreodatarolling on the floor

| nevastuicool4ever a răspuns:

Poate no sa gasesti dar am 1 metoda cum pot sa-ti fac propriul GIF cu photoscape descarci cv poze si poti seta sa se schimba imaginea la o anumita ora repe sau incet pentru mai multe detalii idu meu nevastuicool4ever

| costel121 explică (pentru nevastuicool4ever):

E interesant vreau si asa e frumos...sa imi dai accept sa ma ajuti si iti dau funda...eu nu stiu sa lucresz cu programe de facut poze

| nevastuicool4ever a răspuns (pentru costel121):

Pai bagama pe mes nevastuicool4ever sau da-mi idu tau sa te bag eu ca intru cu teamu si iti arat