| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Dati-mi un site de unde imi pot cumpara lentile care sunt folosite pentru a face google cardboard.Dau funda pentru un site bun.

1 răspuns:
| marcflo a răspuns:

Sincer nu cred ca nu gasesti pe aliexpress, ca eu am gasit acolo tot ce am vrut si nu am vrut, si mi-au venit si cu transport gratuit. Dar inainte sa comanzi iti recomand sa dai o citire pe articolul asta: http://doy.ro/cum-cumpar-cum-comand-cum-platesc-ghid-aliexpress/ ca e cel mai bun ca sa stii exact cum se procedeaza.