| Intelligence a întrebat:

Dau funda cui ma ajuta primul.Am nevoie de ajutor.Nu ma pricep aproape deloc cu programele astea.Am editat o poza in PaINT ca aveam nevoie de ceva sublinieri si numai cu paint am putut. Poza aceea trebuie sa o postez pe facebook.Problema e ca nu ma lasa, nu recunoaste formatul Paint.Cum fac sa o transform Windows Picture and Fax Viewer? Pentru ca eu doar in prigramul asta am pozele si nu mi s-a intmplat niciodata sa nu-mi fie recunoscut undeva.Precizez ca am deschis poza facuta cu Paint cu WPFV, i-am dat copy..insa nu s-a salvat cu acest program.Nu stiu nu ma pricep, oricum nu am gasit nicaieri Save

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Pai nu Deschizi poza in paint apoi nu dai pe save, care este obisnuitul, ci pe save as si alegi jpghappy care va merge. Deci fi fara frica foloseste in continuare paint