| Minge707 a întrebat:

DAU FUNDA! Daca vreau sa fac un filmulet scurt, ce as putea folosi pe post de microfon sa se auda mai bine sau mai tare sau mai clar etc la camera, ( am auzit ca jack-ul de la castile earpods ) va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| andreeamitrut a răspuns:

Pai daca ai casti cu microfon inclus (care ti le pui pe cap si aranjezi microfonul) poti face un video i se aude prfect
funda?

| Minge707 explică (pentru andreeamitrut):

Fara sa pun castile pe cap, sau cel care vorbeste trebuie sa le puna?

| andreeamitrut a răspuns (pentru Minge707):

Cel care vorbeste

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Marea majoritate a laptopurilor au microfon incorporat, foloseste-l desi pentru o claritate mai buna sunt in magazine de cumparat...dar incearca asa cu cel din laptop intr-o zona fara galagie pe fundal si vezi ce iese