| iiUser20 a întrebat:

Dau funda!
O problema. ...Am de ceva timp cont pe H&M, ieri mi am dat o comanda de pe site, iar azi nu pot sa mai intru. Tot ieri îmi schimbase și parola ca o uitasem. Astăzi iar am încercat sa mi schimb parola trimițând la adresa mea de e mail, dar nici astazi nu s a putut pentru ca îmi zicea ' nu exista nici un cont activ etc. Ce s a întâmplat?! Ce as putea face? Dacă am dat comanda mai primesc lucrurile respective?! ( întrebarea am reposta o pentru ca nu primisem un răspuns valid )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la asistenta si vezi ce se intampla.
Comanda o primesti chiar daca nu poti sa iti accesezi contul.

| iiUser20 explică (pentru anonim_4396):

Deci o primesc. Am dat comanda Duminica... mâine normal ar trebui sa o primesc. Nu mai sun pentru ca mi am făcut alt cont. Deci sigur o primesc?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru iiUser20):

Ai primit mail de la ei dupa ce ai finalizat comanda?

| iiUser20 explică (pentru anonim_4396):

Intrasem pe adresa mea, asta în 31 și am primit un mesaj în care spunea ca mi a fost expediata comanda. ...acum nu știu

| anonim_4396 a răspuns (pentru iiUser20):

In acel mail ai un link catre un site unde ai informatii despre comanda.

| iiUser20 explică (pentru anonim_4396):

Am sters mesaju' uff