| AbeautifulMind a întrebat:

Dau fundita urgent!
Sunt tare nehotarat happy luna asta trebuie sa-mi cumpar un nou telefon si am de ales intre un galaxy s5 si un galaxy note3...voi pe care l-ati alege? si dc?

9 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Ti-as sugera g3.

| Tomoiagă_Răzvan_1997 a răspuns:

Mai strange niste bani si-ti iei Note 4.

| Tomoiagă_Răzvan_1997 a răspuns:

Si cei care spun ca S5 este mai bun decat Note 3.Bineinteles ca S5 este mai bun, este mai noi.Si aceste telefoane fac parte din 2 game diferite.Note 3 este phables iar S5 este smartphone.

| SaveAngel a răspuns:

Note 3! 100%!
Este de un milion mai bun decat s5 plus ca s5 de strica repede

| Anonimutza123 a răspuns:

Eu mi-aş lua un 5, pentru că e cel mai nou apărut. Am avut ocazia de a compara telefoanele. S5-ul rezistă la apă, în timp ce note ul nu. Asta m a încântat nespus. Cât despre rezistenmă, mi se par la fel, aspectul 10+ pentru amân2.

| alisiamaria666 a răspuns:

Eu ti-as spune S5.Eu le am pe ambele.
Cu S5 poti sa faci o gramada de chestii. Orice!
Note3 nu este la fel de performant.El este fabricat special pentru cei care uita repede si le trebuie note.
Daca vrei sa te dai smecher, alege S5.
In plus S5 esre cel mai bun telefon al planetei!

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns (pentru alisiamaria666):

Cum sa fie s 5 cel mai bun telefon al planetei. Cea mai mare tampenie pe care am auzit-o. Are ppi mai putin ca la s 4 are 2 ram are 5.1 inch. Ai uitat de LG G 2, LG G 3, HTC ONE M 7/8, Samsung galaxy note 4, Galaxy alpha, Galaxy mega, Nexus 6