| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa rezolv un task pe viespar.ro browserul isi da in continuare refresh si nu pot da pagina mai jos?

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Sunt convins ca nu e de la site, cel mai probabil e de la tine. un sistem reboot ar fi elocvent.

| StalkerSoul a răspuns:

Fa update la browser si la Adobe

| anonim_4396 explică (pentru StalkerSoul):

Cica fa update la browser si la Adobe! laughing Am ultimele versiuni la ambele, exclus!

| bingolina a răspuns:

Buna! sunt 2 variante :1) pagina este plina de virusi 2)trebuie sa iti duci calculatorul la ''doctor''

| anonim_4396 explică (pentru bingolina):

Este un site serios care plateste nici vorba de virusi am nevoie de un raspuns cat mai concludent.