| Eiccjsjdijcdj a întrebat:

De ce cand ma du c in %appdata% >-. >>minecraft-versions-minecraft.jar il deschid cu winrarar schimb skinul de steve cu altul si cand intru in minecraft nu am alt skin, mai exact nu se salveaza modificarile...Cum fac sa se salveze modificarile?

1 răspuns:
| DaNNzU a răspuns:

Acel skin cu care il inlocuiesti tu pe steve trebuie numit la fel ca cel cu steve, cred ca char.gif se numeste. Apropo, nimeni nu te va vedea cu skinul care til pui acolo, doar tu. Si cei care au skin de steve ii vei vedea cu skinul tau.