| ardeeaa a întrebat:

De ce nu pot sa primesc mail'uri? am adresa de vreo o luna, trebuie sa fac ceva setari? nu am mai patit asa ceva pe nici o adresa.

3 răspunsuri:
| SlimShady_2126 a răspuns:

Intra pe yahoo.com logheazate si sterge toate email-urile pe care la ai acolo dupa ce dai click pe toate.

| SlimShady_2126 a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com logheazate pe acea adresa dai click pe toate email-urile si stergele.

| aleph a răspuns:

Si eu am aceeasi problema: mi-am facut o adresa de mail @yahoo.com si nu am primit niciodata vreun mail, desi mi-am trimis singura mail-uri de pe alte adrese si...nimic. mi-am trimis mail si pe @yahoo.com si pe @yahoo.ro. nimic. m-am uitat si la setari, filtre: absolut nimic. e ciudat.