| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

De ce nu sunt bune; consumul de carne de vită şi de carne de pui, porumbul, măslinele şi ardeii,. murăturile, bananele, portocalele şi mango., piperul şi oţetul, ceaiul negru şi băuturile alcoolice distilate; pentru grupa de sange A-B?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sant bune dar nu sant pe o parte pentru ca e totul facut cu aditivi industriali

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ipoteza ta este falsa.

| K0sti a răspuns:

Cine te-a pacalit?

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru K0sti):

Netu=]]

| K0sti a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Tot Netul spunea aseara ca trebuie sa platesti 3 dolari de la 1 Noiembrie daca vrei sa mai intri pe Facebook! Crezi sau nu?

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru K0sti):

Haha esti bou big grin

| K0sti a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Si tu cel putin un idiot!

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru K0sti):

Gresit dar pentru tine nu e gresit tongue