| JaguarSType a întrebat:

De Craciun se fac oferte la telefoane? De exemplu daca telefonul costa 500 de lei pretul va fi scazut?

1 răspuns:
| AtomiX a răspuns:

In general de sarbatori se fac multe oferte cam la orice. Acum depinde si la ce magazine, daca te gandesti la magazine gen Vodafone, Orange etc fac oferte doar la telefoane/tablete, daca te gnd la alte magazine te uiti in perioada sarbatorilor daca intra si telefoanele sau telefonul dorit de tine in oferta lor. Baftawinking