| anonim_4396 a întrebat:

Deci, mâne e Duminică dar și blajinii, e posibil să fie vreo frizerie deschisă?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Ce are una cu alta?

| AFR81 a răspuns:

La mine in oras, duminica, daca nu e vreo sarbatoare importanta, gen Pastele, frizeriile sunt deschise. Au, insa, un program mai scurt. Majoritatea inchid pe la 1, maxim 2.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Duminica sunt destule frizerii deschise

| kar1GaNNN a răspuns:

Sunt... insa programul poate fi de dupa masa de la ora 14:00 pana pe la 17:00, cel putin asa e in oras la mine.

| mihapupik a răspuns:

Da..sunt foarte multe deschise dar cu program scurt gen 13:00-14:00.