| Naaughty a întrebat:

Dintre un porche 911 carrera 4s( sa zicem anul 2002 ) si un bmw x5 ( sa zicem anul 2010 ), care e mai "aducatoare" de femei?

12 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Dacia Logan MCV.
MCV = Muscle Car Vehicle rolling on the floor

| Gogu06 a răspuns:

Vrei sa dai niste zeci de mii de euro ca sa devii mai placut de femei, mda interesant. Pun pariu ca te imbraci la moda, folosesti parfumuri bune si scumpe, se vede de la o posta ca nu esti vreun fraier. Cum e? vin femeile si iti arunca numarul de telefon intre picioare, pe facebook nu mai zic cred ca esti asaltat. Mereu am vrut sa fiu un sexy star d'asta, un buze dulci sau cum vi se spune.

| Naaughty explică (pentru Gogu06):

Esti dezaxat mintal. Parerea mea: ai fost si esti in continuare un om frustrat care are impresia ca le stie pe toate, absolut deloc nefavorat de soarta. Nici nu ma mai obosesc sa ti scriu. Un om ca tine nu merita mai mult de 3 randuri.

| Gogu06 a răspuns (pentru Naaughty):

nefavorizat* nu "nefavorat". este foarte bine ca ai o parere, asta inseamna ca nu esti chiar ultimul prost. Felicitari.

| Naaughty explică (pentru Gogu06):

laughing) e bine ca gresesc la scriere, dar tu. tot dezaxat ramai.

| Gogu06 a răspuns (pentru Naaughty):

Ai idei putine si fixe in ciuda acestui lucru tot insisti sa ai ultimul cuvant.

Stii cu ce te aseman? Cu un rahat, dar nu orice rahat, rahatu ala de tragi de 3 ori apa si el tot nu se duce, tot insista sa stea la suprafata. A 4-a oara poate este cu noroc.

Am zis sa fiu mai direct acum, poate de data asta te prinzi ce am vrut sa zic. Daca tu crezi ca cel mai mare defect al tau este ca nu stii sa scrii inseamna ca n-ai inteles nimic.

Combinatia asta de creier mic si gura mare(presupun ca ai si scula mica din moment ce vrei sa iti iei masina sa agati femei) laughing, daca mai ai si chelie, eu mi-as da in judecata parintii in locul tau.

| Gogu06 a răspuns:

Daca esti un tip cu personalitate, automat iti iei ce masina iti doresti care iti place tie. Daca vrei sa pari un tip cu personalitate, un tip interesant si cu lovele/malai/cascaval, iti recomand porsche. Daca nu ai personalitate iti iei x5.

| Gogu06 a răspuns:

Discutia noastra, sper sa se incheie aici pentru ca e ca meciul dintre Germania si Brazilia, doar ca s-ar putea sa nu dai nici macar golul de onoare si sa incepi sa iti dai autogoluri.

| Naaughty explică (pentru Gogu06):

Ok...
*vai de capu meu rolling on the floor)))))))))))))))))*

| CoRn3L1U a răspuns:

Un BMW X5, cu siguranta, mai ales anul 2010 deoarece ca sa fie "aducatoare de femei" trebuie sa fie cat mai noua (sofisticata) si un carera 911 din 2002 este clasat de femei ca si o masina clasica. Parerea mea.

| Zarrel a răspuns:

Șoferul!

| anonimuleu a răspuns:

Bmw x5