| AlinaBarbi09 a întrebat:

Dupa ce au fost castrate, pisicile mai pot face dragoste?

19 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Da mai pot dar nu mai fac pui rolling on the floor

| KellyGreen a răspuns:

Daca si pisicile au inceput sa faca dragoste eu nu mai zic nimic.

| kr.mdy a răspuns:

Eu am fenela sterilizata si motan necastrat, el fugareste pisica dar ea nu sta, nu are dorinta.

| filaret03 a răspuns:

Lol ce intrebare nu mai poti man dupa ce leau castrat cum vrei sa mai faca pui?

| WeLoveIceCream a răspuns:

Nu. dupa ce le-ai castrat, ele pot face dragoste, dar nu mai pot face pui. Succes si sper ca te-am ajutathappy.Bye.

Răspuns utilizator avertizat
| Loola_9927 a răspuns:

Operatia facuta pisicilor (femele) se numeste sterilizare, cea facuta motanilor se numeste castrare. Practic castrare=sterilizare= scoaterea organelor reproducatoare. Doar ca la masculi se foloseste castrare si la femele sterilizare. Nu se pot face amandoua, pentru ca nu cred ca pisica ta are si organe masculine si feminine. La femele se scot ovarele si uterul, iar la masculi testiculele.
Femelele sterilizate si motanii castrati nu mai intra niciodata in calduri.
E bine sa le dai apa plata, nu de la chiuveta sau din fantana. Si mancare speciala pentru pisici sterilizate, pentru a nu face pietre la rinichi, care este cel mai mare risc dupa operatie.winking Fundita?batting eyelashes

| Raamonikaa a răspuns:

Nu mai pot.

| Crucified a răspuns:

Mai mult de 5 ani n-ai, cum poti intreba asa ceva? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca se imperecheaza. Da, sunt abile, dar nu mai au abilitatea de a face pui.

| Damii a răspuns:

Nu

| bogdan14_5722 a răspuns:

Nu ca nu se mai xecita daca sunt castrate, si nu numai pisicile ci toate animalele

| AlinaBarbi09 explică:

Da dar nu ma intereseaza de pui eu doar intrebam daca ele mai pot face dragoste nebuna da?

| eleonora28 a răspuns:

Hahaha, esti amuzanta. Instinctiul lor nu o sa dispara si cand o sa-si gaseasca perechea va sosi momentul sa faca dragoste.
Pisicile sunt castrate numai pentru a nu se mai inmulti, adica nu mai pot face pui. happy

| LooLooLoo a răspuns:

Da, dar nu mai pot face pui.

| Andrei_4998 a răspuns:

Nu

| iChocolatte a răspuns:

Da,dar degeaba, ca nu mai pot face pui

| Cornelia_Maria_1994 a răspuns:

De unde stii? Ma contrazic cu cineva si nu stiu ce argumente sa ii aduc?