| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa vezi cu cine (id-urile) vorbeste o persoana(pe care o ai in lista ta de mess) pe messenger(in momentul cand esti online si este si persoana respectiva online)? Precizez, nu ce vorbeste, doar cu cine vorbeste.

114 răspunsuri:
| mikey a răspuns:

Vezi asta m-am intrebat si eu insa nu am scris-o intrebere vreau sa vad raspunsulhappy

| MissCamelia a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate stiu eu nu se poate straight face Si eu as fi vrut sa vadhee hee

| Ove a răspuns:

Ai dubi ca prietenu/prietena ta vorbeste cu cineva pe mess si te inseala? Din pacate pentru tine tin sa te anunt ca sunt slabe sanse sa obti un asemenea program cel mai probabil sunt nule. Ce vrei tu se numeste hack.Bafta

| EUSIATIT a răspuns:

Vad ca .esti f curioasa .probabil ca. .esti ca...gaina fugi ca vreau. daca topt nu mai vrei sa vb cu pers resp de ce vrei sa vezi ce si cu cine vb? si apropo ...de ce esti anonom? .nu te a botezat mamaica?/?/sau tie rusine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca era un program prin care puteai urmari tot ce face respectiva persoana in calculator. ceea ce trebuia sa faci era sa il faci pe respectivul sa instaleze. fara ca el sa stie ce este.si tu ai fi vazut tot ce face el la pc. am sa intreb un prieten care l-a avut si daca aflu cum se numeste iti voi spune

| paul0013 a răspuns:

Nu, poti sa vezi doar daca e pe invizibil si profilul de hi5 uneori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap... am facut si eu asta... nu stiu exact de pe ce site dar e de pe google. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Black_thing02

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este posibil sa vezi cu cine (id-urile) vorbeste o persoana(pe care o ai in lista ta de mess) pe messenger(in momentul cand esti online si este si persoana respectiva online)? Precizez, nu ce vorbeste, doar cu cine vorbeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cine vorbeste smarandache paul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa vad cu cine vb?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge... mi-a facut-o mie prietenul, fara sa am mess-ul deschis, fara sa am un prg special, nu stiu ce a facut, a dat la search, a scris prea repede nu am fost atenta nestiind ce face...asa ca...ai grija laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste prg team viewer4(pentru acest prg trebuie sa ai ceva numere de la respectivul de la calculator, aceste numere ti le va da el dupa ce instaleaza prg) sau vnc numa ca trebuie si acea persoana sa aiba prg acesta instalat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica este posibil dar nu stiu inca cum...va voi da de stire

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bos_cip14

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brunetzica_bety

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mirelus92

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa vad cu cine vb?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate
vand programul cu 15 lei
id meu:allen.kid99

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate vedea si ce vorbeste si cu cine vorbeste este un program care nu e free si care merge pe baza de ip persoanei care vrei sa afli. Din pacate nu mai tin minte cum se cheam dar se gaseste pe net cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea_pitik17

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista o versiune de messenger care iti da posibilitatea sa vezi atunci cand persoana este invizibil sau online sa vezi cu cine vorbeste. apare doar numele persoanei.
mi se pare ca e messenger 10, dar nu mai stiu exact. EU AM INCERCAT SI FUNCTIONEAZA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cine vb.stavru alexandra acum?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camelia.motoc