| djragan a întrebat:

Exista diferenta intre timbrul fiscal de 2 lei si tibrul fiscal de 5 lei? Am nevoie de el pentru o viza de flotant.

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Valoarea de pret. Sa nu imi spui ca iti trebuie pentru viza de flotant. Esti proaspat intrat la facultate si ti-au cerut la cazare timbru fiscal de 5 lei. Poti sa ai 3 de 2 lei.

| djragan explică (pentru GdX):

Da,sunt proaspat si tocmai am achizitionat un singur timbru de 2 lei.Acuma trebuie sa mai cumpar inca 2

| GdX a răspuns (pentru djragan):

Bafta. O sa fie cei mai frumosi ani din viata. TIne-te de scoala, dar nu uita sa te si distrezi.