| Kaydo a întrebat:

Exista vreo persoana care a plecat prin firma general workforce din Bucuresti la munca in fabrica in Germania la obermeier-lohner gbr?

5 răspunsuri:
| serbyx a răspuns:

Salut! Am semnat si eu contract cu aceasta firma, se fac 3 luni de atunci, mai cunosc si alte persoane care nu au plecat.

| Cioarec_Constantin_1994 a răspuns (pentru serbyx):

Prostia asta am facut-o si eu, ce e de facut?

| Catarama_Marian_1985 a răspuns:

Salut, azi am semnat un contract de mediere cu aceasta firma exact la aceeasi firma din Germania cu plecare pe 1 sau 2 noiembrie. Tie ce ti-au spus la firma si cati bani ai dat. Nu am gasit nici o informatie pro sau contra despre aceasta firma din Bucuresti.

| Stan_Sebastian_1985 a răspuns (pentru Catarama_Marian_1985):

Salut sa-mi spui si mie te rog daca te-au sunat

| Ciobanu_Alex_1993 a răspuns:

Am si eu un contract cu aceasta firma si sunt sigur ca am luat teapa