| MisterJaguar a întrebat:

Frate,am 15 ani si am 1, 87 inaltime.Sunt baiat.Dar am colegi si prieteni care sunt mai inalti ca mine.Si majoritatea ma fac camila nu stiu ce.Pai de ce? sad nu e bine sa fiu inalt..ma demoralizeaza oamenii astia.si cele mai multe argumente aud de la oameni cu statura de 1, 60-1,70-75 cam asa. Funda sad

9 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Gura lumii nu o poate opri nimeni. Baieti la 1, 60? Sunt mai dezavatajati ca tine,majoritatea fetelor le plac baietii mai inalti,aproape tuturor,baiatul e mult mai bine sa fie mai inalt ca fata. Sunt invidiosi pe tine,trebuie sa ii ignori si sa dai dovada de inteligenta si indiferenta,nu trebuie sa de demoralizezi din cauza lor, nu au pic de minte daca zic chestia asta, fii mandru ca esti inalt, vei avea mai mare succes la fete, poate asta iti ridica moralul.laughing
Bafta!

| iCappy a răspuns:

Le e ciuda ca esti mai inalt ca eilaughing
Zile sa-si mai stapaneasca invidia, dar daca ei te fac camila pentru ca esti inalt, zile si lor:, pitici' sau, soricei', soareci'
Chestii de genullaughing
Bafta!

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Ignora-i. Cu cat mai inalt, cu atat mai multa prestantza. E absurd sa pui botul la asemenea provocari la varsta ta. Da-i dracului de pitici frustrati. Fa totusi niste sport, mai ales inot, ca sa se dezvolte oasele si musculatura bine.

| DomnulFantastic a răspuns:

Ignorai..asta patesc si eu

| FOTOmodel99 a răspuns:

Ooh dragule, nu-ti mai face atatea griji..sa stii ca e foarte bine sa fii mai inalt eu am 15 ani, sunt fata si am 1, 63 si sad sa stii ca mi-as dori sa am inaltimea ta..sincer iti zic..eu iubesc oameni inalti..sunt cei mai tari si cool..Nu-ti face griji pentru nimic.le este doar ciuda.
Mandreste-te cu asta.winking eu te felicit pentru inaltimea ta..insa te-as ruga ceva, da-mi si mie sfaturi sa cresc mai inalta.ce trebuie sa fac sau ce faci tu sa fii asa inalt..plss

| teodorgeorge a răspuns:

Si eu sunt inalt, am aproape 1.90 si chiar ma mandresc cu asta.
E foarte bine ca esti inalt! Din cate am observat fetelor le plac tipii mai inalti!
Rad de tine pentru ca le este ciuda. Nu-i baga in seama. E foarte bine asa cum esti.

| FOTOmodel99 a răspuns (pentru teodorgeorge):

Ma ajuti si pe mine cu ceva>? happy

| teodorgeorge a răspuns (pentru FOTOmodel99):

Sigur, cu ce?

| FOTOmodel99 a răspuns (pentru teodorgeorge):

Cum faci sa cresti asa inalt? big grin adica ai zis ca ai 1.90...ce faci sa cresti asa? happy