| ghostk1dd a întrebat:

Fratilor.stie careva cat dureaza prin posta romana trimiterea unui colet? A fost pus pe data de 20 la posta in Bucuresti. spre Brasov si inca nici azi nu e aici.ambii stam la sate.i am sunat azi pe aia de la posta in buc.da ei nu stiu numica ca nu a trimis prin prioripost.mersi.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Aşa vă trebuie dacă vă zgârciţi de 10 lei în plus unui curier. Ajunge a doua zi şi v-aduce pachetele-n poartă.

| express11 a răspuns:

Trebuia in 4 zile. poate nu au fost puse, sau incearca la posta unde trebuiau sa ajunga.

| Filip23 a răspuns:

Suna la oficiul postal de care tii. La cat au redus postasii... S-au mai bine du-te acolo, si operatorii sunt dati peste cap.

| ghostk1dd explică:

A fost pus da cred ca posta romana e de tot gunoiul