| gago a întrebat:

Funda

Cum se numeste intamplarea asta? paranoia?

Buna TPU, mi-a povestit un prieten ca fuma spice-uri si a intrat intr-un film din amintire...ca gen era ca o fantoma si putea sa dea replici...si cand el dadea replici, ceilalti oameni de langa el repetau replici din amintiri dar nimic din ce spunea el thinking si ca uneori realiza ca de fapt e cu prietenii lui, in viata reala dar dupa iar il apuca thinking

Funda

Răspuns Câştigător
| AnnonnyMa a răspuns:

Panica. Cand te droghezi te mai ei si naspa si ai halucinatii si te sperii. plm.Se numeste panica, am patit.o si eu.

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Intra in "panica"

| Gheorghie_Ovidu_1993 a răspuns:

Ati ei film daca ei iarba direc sau legale se numeste panica