| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Pot fi respins la consultatia medicala daca sunt subponderal(Academia de Politie)?

am 18ani, 1.85 si 65kg straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Inca 5 kg si esti perfect. Nu cred ca te vor respinge daca treci de probele sportive.

| DenisaMuntean a răspuns:

Hei esti destul de ok. Si eu sunt slaba sau asa se spune si asta cred si eu. Am 1.70 si 51 de kg. La 13 ani c:, eu cred ca nu vei fi respins ^-^

| Gabriel_Matia's_1996 a răspuns:

Nu esti respins, ai o inaltime buna si greutate e la fel dar tot mai trebuies cateva kg in plus. Pt ca acolo necesita conditie fizica multa.