| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Sunt in clasa a 12a iar la inceputul lui martie s-au anuntat simularile pentru Bacalaureat. Problema este ca in acea perioada am operatie la nas (deviatie de sept) si nu le pot sustine.
Se inatmpla ceva daca nu voi merge? Am dat si anul trecut, din cate stiu prezenta la aceste simulari nu este obligatirie.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Prezenţa la Simulări NU este obligatorie!

Toate cele bune!

| Eli_7365 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Am avut o colega care a lipsit din cauza unei înmormântari. Tu ai un motiv mai întemeiat deci e ok