| Eookatha a întrebat:

Heeii! Iar am nevoie de ajutorul vostru. Am nevoie urgenta sa imi dati un site unde pot gasi poze cool de pus ca profil la o pagina de facebook. Sunt admina unei pagini si nu stiu ce poza sa pun de profil. Raspunsul il vreau cat mai repede.
Site-ul cel mai bun primeste funda :*

3 răspunsuri:
| DytzuDubstep a răspuns:

Te poti aproviziona fara suparare de pe pagina mea personala :D
https://www.facebook.com/LaCaterinkapagina?fref=ts
sper ca ti-am fost de ajutor
PS: poti sa mia incerci,, jurnalul unor pustoaice etc''

| Eookatha explică (pentru DytzuDubstep):

E tare amuzantă pagina ta, dar nu vreau poze d-alea. Vreau cu fete draguţe şi aşa, şi mişte poze d-alea desenate ca să le pun când editez coperta.

| DytzuDubstep a răspuns (pentru Eookatha):

Mersi big grin.
Pai poti lua poze dragute de pe pagini gen,, jurnalul unor pustoaice, soc, non-stop, ceva simplu... etc big grin