| Iordan_Cristi_1996 a întrebat:

Hei am o problema stiti programul websearch mi sa instalat cu un alt program si cand intram pe internet im dadea websearrch si mie rea greu sa ma duc pe google l-am sters toatee bune si frumoase apoi am avut o problema cu frapps-ul si a trebui sal reinstalez si cand am intrat pe google din nou mi-a dat websearch si nu il am instalat am verificat panoul de control si tot nu e ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Andrew0001 a răspuns:

Trebuie sa intri la setari si sa muti la google la Gestioneza motoarele de cautare poti sa lesi numai google iar pe altele sa le stergi precum ar fi websearch am avut si eu aceasta problema