| cookie14 a întrebat:

Hei! Aveti statusuri cu,, acel moment cand..."?

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Acel moment cand incepi sa razi si incerci sa te opresti dar te uiti la o persoana si incepi din nou sa razi.
Acel moment ciudat cand incerci sa nu te uiti la o persoana care se holbeaza la tine.
Acel moment cand razi la o gluma pe care nu o intelegi si cineva te pune sa explici gluma.
Acel moment cand cineva plange si tu nu te poti opri din ras.
Acel moment cand la un test stii doar numele tau si nici macar data nu o stii.
Acel moment cand cineva iti ia gluma mult prea in serios.
Acel moment cand ii spui din greseala "mama" unei profesoare.
Acel moment cand altcineva raspunde corect la o intrebare la care stiai si tu raspunsul.
Acel moment cand inca razi in hohote, desi ceilalti s-au oprit din ras acum cateva minute.
Acel moment cand ai musafiri surpriza, iar tu esti inca in pijamale.
Acel moment cand nu esti sigur daca cineva este fata sau baiat.
Acel moment cand dupa o cearta realizezi ca puteai spune replici mai bune in locul celor spuse.
Acel moment cand ai un vis frumos si te trezeste cineva din el.
Acel moment cand vorbesti la telefon cu parintii tai si fix atunci un prieten incepe sa injure ca nebunul.
Acel moment cand te ascunzi in spatele colegilor ca profu sa nu te aleaga pe tine...si fix pe tine te alege.
Acel moment când te decizi să nu te îmbraci gros, iar când ieși afară îți îngheață moaca.
Acel moment când părul îți stă beton, dar apoi ți-l strică vântul.
Altele nu-mi vin acum în minte.

3 răspunsuri:
| EliChan a răspuns:

Heii! Este pe facebook un grup cu ceea ce cauti happy

| AntonioOvidiu a răspuns:

Acel moment cand stai in pat si iti aduci aminte ca ai tema!

| stely16 a răspuns:

1.Acel moment cand ii spui cuiva "La revedere!", dar amandoi mergeti in aceeasi directie.
2.Acel moment cand nu stii cum sa ii spui cuiva ca are mancare ramasa intre dinti.
3.Acel moment cand seful tau iti trimite o cerere de prietenie pe Facebook.
4.Acel moment cand ii spui din greseala "mama" unei profesoare.
5.Acel moment cand altcineva raspunde corect la o intrebare la care stiai si tu raspunsul.
6.Acel moment cand ajungi la o petrecere si vezi pe cineva imbracat la fel ca si tine.
7.Acel moment cand inca razi in hohote, desi ceilalti s-au oprit din ras acum cateva minute.
8.Acel moment cand ai musafiri surpriza, iar tu esti inca in pijamale.
9.Acel moment cand ti se pare ca vezi o persoana pe care o cunosti si ii strigi numele, dar nu e acea persoana.
10.Acel moment cand nu esti sigur daca cineva este fata sau baiat.
11.Acel moment cand iei telecomanda ca sa raspunzi la telefon.
12.Acel moment cand esti singura acasa, cantand si intra cineva.