| Xoxo520 a întrebat:

Hei! Buna! Mi-am facut cont de Instagram acum cateva luni, si azi cand sa intru nu-mi mai stiam parola. Mentionez ca am incercat sa utilizez " Mi-am uitat parola " am incercat atat cu adresa de email cat si cu numele, dar nu merge deloc. Am auzit ca daca adresa de instragram a ramas inregistrata in Chrome, pot gasi parola. Ma puteti ajuta? Va rooog! Dau funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| RizeaFabian a răspuns:

Incearca sa iti aduci aminte parola.

| Xoxo520 explică (pentru RizeaFabian):

Un raspuns foarte inteligent, n-am ce zice ...Si te astepti sa primesti funda pe raspunsul asta?!