| Larisaaaa a întrebat:

Hei. Ce pot face pe fb cand pun o poza de profil sa nu-mi mai ceara sa o decupez?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nu ai cum, asa e noul facebook, eu am incercat sa modific poza, sa o decupez, sa o fac mai mica ( legata de pixeli), dar degeaba mai rau am facut, o decupeaza mai tare daca o modifici tu.

| Lazar_Laurentiu_1976 a răspuns:

Cred ca e in functie de rezolutie si de marimea pozei. Incearca sa ii modifici dimensiunile cu un program de editare imagini, paintul ar fi bun dar eu ma folosesc cu succes de Fast Stone Image Viewer. Dai un search pe net si il vei gasi usor. E gratuit