| Krosa a întrebat:

Hei :** Cei care au Iphone 5c. Sunetimi cat de bun este? Aveti probleme cu el?

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

E destul de bun, dar poti avea probleme pe timp de iarna.La o temperatura mai mica de zero grade Celsius, telefonul nu lucreaza in regim obisnuit, ci cu unele probleme. Iarna asta a fost foarte geroasa in America si multi detinatori de iPhonuri au ramas fara.
Bafta!

| Krosa explică (pentru KateMiddleton):

Dar daca el sta la temperatura de 0℃ si dupa poate sta la o temperatura mai mare de exemplu 5-10 ℃ mai functioneaza?

| KateMiddleton a răspuns (pentru Krosa):

Da

5 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Eu personal nu am.dar are o amica si este foarte multumita de el, adica pana acum nu a avut nicio problema cu el.si ii merge perfect.

| BlacK_8915 a răspuns:

Nu am si nici n-am avut este foarte bun (imi place deoarece este de palstic nu se poate zgaria pe spate si colorat)

| killerkaraoke a răspuns:

Eu am avut iPhone 5c eram si sunt si mi-as dori telefonul inapoi l-am pierdut dar acum am iphone 5 si si de asta sunt multumit! dar e bun are video clare, fotografiile la fel, e bun! Succes