| millar a întrebat:

Hei TPU azi am fost la dentist, si mi.a desfacut plomba si a omorat nervu, acum urmeaza sa ma mai duc pentru plomba, cat trebuie sa dau pentru plomba?

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai de ce nu l-ai intrebat pe el taicule?

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde de dentist si de dintele pe care trebuie aplicata plomba. Preturile variaza intre 50 si 150 de lei pe plomba.

| Celcareajuta a răspuns:

200 da, intrebarea e ai platiti cv in prima sedinta taicutule? happy

| Celcareajuta a răspuns:

Pai da, suna ok 250 pentru scoatere de nerv si plomba, in general cam asa sunt preturile. (200 era prea mult pentru o simpla plomba, iar 50 de lei e prea putin pentru scos de nerv, ti-a luat mai putin in prima sedinta ca sa fi pregatit cu banii in a 2a)

| millar explică:

Coita vezi ca is fata laughing))

| millar explică:

Si cat despre pret a zis doua sute adica 200?

| millar explică:

Da 50 de lei

| millar explică:

Mi-a zis ca pentru scoaterea nervului imi ia 250 si pentru plomba tot 250 de aia am intrebat pe TPU nu stiam la cat s-a referit, mi se pare destul de mult si nu a avut mult de munca decat sa imi omoare nervu, dintele a fost plombat

Răspuns utilizator avertizat