| fwefsaf a întrebat:

Hei TPU

Ce parere aveti despre aceste baze militare secrete?

http://www.romaniatv.net/......95288.html

Unii oameni spuneau ca au vazut chiar si fantome in aproprierea lor! FANTOME:))?

Credeti ca este adevarata afirmatia? Sau este doar o minciuna a articolelor pentru a inflori aura de mister din jurul acestor baze militare!
Inteleg chestia cu ozn-urile! este normal sa vezi asa ceva prin acele zone deoarece acelea ar putea fi aparate de zbor ultra secrete dar FANTOME :))) WTF?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Văd pentru prima dată un om (user, mă rog) întreg la cap. Mulțumesc!
Fără a încerca să fac teoria conspirației, cred că se încearcă prostirea populației cu "fantome și strigoi" pentru a abate atenția de la realitate. Toate marile puteri au aparate de zbor, și nu numai, foarte avansate.
Toate documentarele astea cu OZN-uri care sunt prezentate pe canale "științifice" cum e Discovery, care a devenit un fel de canal de telenovele, cine le finanțează?
Da, fantome. Asta au jurnaliștii care caută senzaționalul în cap.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca atunci cand omul nu cunoaste adevarul, exagereaza sau isi imagineaza ce se intampla de fapt in acele locuri. Fantomele clar sunt doar o coincidenta. Fie ca sunt reale sau nu, sunt doar o coincidenta ca se afla in acea zona in care sunt si aceste baze militare secrete.

Cred ca exista baze militare secrete, nu neaparat ca ar ascunde OZN-uri, ci doar pentru ca exista serviciile secrete in fiecare tara si fiecare din ele au baze operationale nestiute de oameni.

O zi placuta happy