| Matei_Andreea_1998_EGyE a întrebat:

Hei, TPU, cum pot sa.i arat prietenului meu ca nu.mi bat joc de el?

3 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Vezi mai bine sa nu-si bata el joc de tine.

| L1feDRAIN a răspuns:

Vorbeste cu el, e cel mai bine, zii sincer ca nu esti cum te crede el..si s-a terminat. Nu incerca sa faci teatru.
Zii!

| Tinna666 a răspuns:

Daca ti cu adevarat la el nu trebuie sa faci nimic in plus sa ii dovedesti, isi va da singur seama.si daca se indoieste de sentimentele tale si mereu iti cere sa ii dovedesti ceva, singurul lucru pe care trebuie sa il dovedesti este ca te respecti si nu te lasi condusa de nimeni si sa ii dai pupiciiwinking kiss