| vasbasb a întrebat:

Hei TPU

De ce sunt soldatii ( Puscasii marini, cei din legiune...) atat de apreciati?

Ce ii face mai speciali decat un cercetator sau un savant sa spunem asa?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e o impresie care ti-o faci tu, au aprecieri de la cei care sant in armata nu de toata lumea

| XAMQSL a răspuns:

Acesti oameni foarte bine pregatiti isi risca viata in diferite misiuni, pe langa asta, ei sunt selectati, nu oricine intra in armata/legiunne/swat...etc.