| tony10 a întrebat:

E urgent! Ieri seara am vazut pe net un dispozitiv biolips care face buzele mai mari si am incercat si eu cu capacul de la fond de ten sa vad daca merge si pe moment arata bine, dar la putin timp dupa ce m-am culcat a inceput sa mi se umfle buze de sus si acum este foarte umflata si arata ingrozitor, atarrna peste cea de jos crying( va rog ajutati-ma (p.s sunt fata, asta nu e contul meu)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai faceti prostia aia laughing) Dispozitivul acela functioneaza altfel si tine efectul 5-6 H. Incearca sa te dai cu crema de galbenele si inainte sa pui niste gheata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia cateva cuburi de gheata, pune-le intr-o batista si tine-le pe buze.

| Biancutzika a răspuns:

Te dai cu o crema. o sa isi revina in vreo 3 zile. Mai stiu o fata care a patit asta, nu te speria, dar serios, nu mai incerca si da-te cu ceva.