| Mirunikuuu a întrebat:

Hei TPU imi dati va rog daca stiti cateva nume sau siteuri. (in cel mai bun caz) unei prietene de-a mea ii place naruto sau mai bine zis cuplul sasusaku si ei nu ii merge netu` si m-a rugat pe mine sa va rog daca stiti sa-mi dati niste ficuri sasusaku despre mafie dar nu floarea de lotus ca a citit-o siii plss va rog daca stiti dau FUNDA....hmm si stiu ca n-are legatura cu categoria da` na` ce sa-i facem? Asta-i viatahappytongue deci

2 răspunsuri:
| anytaLP13 a răspuns:

Http://rosub-anime-kage.info asta e cel mai bun

| Mirunikuuu explică (pentru anytaLP13):

Uite merci dar cred ca tu nu ai citit decat cateva randuri...prietena mea ar dorii ficuri daca stii ce-s aleahappyhappyrolling on the floor