Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2710922intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Iul
SATI 272.487AFISARI
123.083VIZITE
99.054V. UNICI
17 Februarie 2012
CazyGirl intreaba:

Hei TPU ♥! imi puteti da statusuri haioase, de fericire, de invidie, cateva triste? cele mai multe primeste fundita. p. s.: urgenthappy Multumesc~!:p

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    22 Februarie 2012 10:03
    xChocoLat3 a răspuns:

Poftim big hug
    Ai grijăă d ea pentru că ea e doar odatăă smug si n`o s`o mai vezi NICIodatăă NICIodatăă batting eyelashes

Ea nu e genuu` ăăla! Ea e genuu` ăălalalt! day dreaming

Faci pe indiferentuu` ă? smug Un sfat preten`esc batting eyelashes nu întinde coardahee hee N`o să tsină winking Mă crezi?smug

Viata e un joc pervers =p~ în care totsi joacăă` doar pe interes oh go on day dreaming =p~

♥ Îmi scade pulsuu` :-s îmi lipseshte adrenalinaa` day dreaming nu`s drogatăă da` trăiesc pe altăă` lumee` day dreaming love struck

♥ Asta`s eu love struck Mereu in căutaree` de cevaa` nouu` day dreaming

Acum stai ca prostuu` şi te gândeşti la noi, la ce`ai pierdut --> la mine winking Ei bine! Spre deosebire de tine eu`s k smiley happy Oficial imi merge bine!love struck happy

When life is hard You can do just one thing Right`Click and new slide winking

Ai pierdut`o fraiere thumbs down Chiar te iubea straight face şi mereu vei căuta la o alta` ce adorai la ea cândva day dreaming !

Paharele sus! smug şampania sa curgă =p~ RESPECT pentru fetele care i`au facut pe fraieri sa planga ! love struck

Urâm tot ce e admis thumbs down IUBIM [love struck] tot ce e interzis =p~ .

Viaţa merge înainte cu sau fără prea multe cuvintee. Eu nu regret nimic smug ţine minte winking !

M`ai părăsit` da` gându` iţi e tot la mine day dreaming !

Şti cum e smug în viaţă nimic nu e perfect [-x Chiar şi o iubire a 2 copii are măcar un defect straight face

Vi pleci mi`e tot una oh go on Va fi altu` in locu thâău smug întotdeauna love struck

Ştiu că a trecut oh go on Nu va mai fi ca la`nceput [-x Nu credeam thinking Că`mi va fi greu :-s Am fost noi love struck Acum sunt euu` happy

Nu am nevoiee de tinee` [-x Da` am nevoiee de noii` love struck day dreaming

Nu are rost să plâng că s`a terminat rolling eyes Mă bucur că măcar sa`ntâmplat ! love struck

Aş vrea sa primesc tot ce merit day dreaming Merit multe winking Aş vrea pe cineva lângă mine să mă`asculte batting eyelashes Nu să se prefacă raised eyebrows Mai bine-ar fi să tacăă hee hee

Sunt fată cuminte puppy dog eyes şhi te fac doar din cuvinte day dreaming !

Nu are rost să mergi la o blondăă sau roşcatăă oh go on Le poţi face faţă day dreaming Haide la minelove struck şti că doar şatena ţine la tinee puppy dog eyes !
    ...

• 22 Februarie 2012 16:33
    CazyGirl explică (pentru xChocoLat3):

Mersi mult:* sunt foarte frumoasehappy

22 Februarie 2012 16:36
    xChocoLat3 a răspuns (pentru CazyGirl):

Cu placerebatting eyelashes

- Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 7 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 30 Mai 2012 18:31
    AnDrOidMeGaKilleR a răspuns:
  • 1 Februarie 2014 09:33
    cosmin2010 a răspuns:
  • 17 Februarie 2012 22:20
    roxiloveyou a răspuns:
  • 11 Mai 2013 19:16
    Hey tu♥! Esti atat de dulce. Zici ca fumezi Nutella laughing))
  • 4 Iulie 2012 16:56
    Te_Ube_Frankissu_1992 a răspuns:
    Hey TPU love struck Puteti sa-mi spuneti niste statusuri de tristete?love struckcrying