| adrianionut49 a întrebat:

Imi spuneti ce programe folositi pentru ati actualiza driver-ule sai pe romaneste programele descarcate (jocuri, VLC, si mai multe). Vreau sa mentionez ca e vorba de PC (calculator).

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Exclusiv site-ul producatorului!

| adrianionut49 explică (pentru K0sti):

Ce vrei sa spui cu asta?

| K0sti a răspuns (pentru adrianionut49):

Vrei sa-ti traduc sau ce? E in romana! Ai Dex online pentru eventuale nelamuriri!

| adrianionut49 explică (pentru K0sti):

Nu inteleg, unde sa intru, ce sa fac, vorbeste te rog mai explicit.

| K0sti a răspuns (pentru adrianionut49):

Am spus la producator! Adica ala de a facut placa de baza, placa video, laptopul, vlc-ul, etc.