| Santagory a întrebat:

Hei TPU happy happy
Pentru studenti in special :* pentru cei care stau la camin, cum sunt conditiile? Se merita? Sau mai bine chirie/gazda?
Si cea mai importanta intrebare big grin big grin se poate locui la camin, fata cu baiat in aceeasi camera? Cuplu, iubitiwinking
Este posibil asa ceva? Mentionez, caminul din Galatiwinking
Multumesc :*
Funda :* :*

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Du-te tata la camin. Ca o sa gasesti chirie/gazda toata viata ta daca vrei. Dar viata de camin nu o sa o mai gasesti niciodata.

Nu spun ca este luxul de pe lume, nici nu o sa stai in cel mai confortant loc, ci este modul de a fi, distractia, posibilitatile pe acolo, etc.

Depinde de tine cum locuiesti. Si de administrator sa vorbesti frumos cu el.