| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hei TPU
Pot sa ii trimit un filmulet unei fete pe facebook (in privat)?
Daca pot, cum o fac? Ma lasa doar sa pun poze iar clipul nu tine decat 1 min. Am BS Player-ul si nu stiu daca pot sa il trimit. Si daca merge trimis, inainte de a-l trimite mai pot sa il "intorc"? E intors cum sa zic, ca o imagine nu sta "in picioare" ca sta pe orizontala, ma rog sper ca ati inteles. Ma poate ajuta cineva va rog?
Ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| Jenni33 a răspuns:

Uite așa --> http://imgur.com/O0vcBoi

1 răspuns:
| Dayiii96 a răspuns:

Dar poti sa o postezi pe Facebook asa încât doar tu si persoana o puteri vedea ceea ce e foarte usor